Kategorie: Wszystkie | Coś dla oka :) | Moje paranoje
RSS
piątek, 14 września 2007
The best of WAGs

Peter Crouch może chodzić po całej Anglii,dumny niczym paw, mimo, iż jego wkład w ostatnie dwa efektowane zwycięstwa reprezentacji Synów Albionu w el. EURO 2008 był minimalny? David Beckham może czuć się niedoceniany bądź nawet niepotrzebny? A Andrij Szewczenko i Frank Lampard uważać się za gorszych od Marka Bosnicha? Hmm, gdyby chodziło o sprawy stricte piłkarskie, na każde z wyżej postawionych pytań należałoby odpowiedzieć: nie, ale...kto powiedział, że o futbol tu chodzi.

Serwis internetowy aol.co.uk właśnie opublikował ranking najpiękniejszych WAGs, czyli żon i dziewczyn piłkarzy Premiership. Jak to zwykle w takich rankingach bywa, z jego wynikami można się zgadzać lub nie. Ale nie przedłużajmy.

18. Elen Rives

Chyba Frank Lampard zasłużył na lepszą sztukę. Ale zaraz, zaraz...On tam jej czasem z jakąś prostytuką nie zdradzał. Ale jak Elen Lampsa kocha to wybaczy. Niemniej do ładnych ona raczej nie należy, stąd miejsce w rankingu zrozumiałe.

17. Kristen Pazik

Wbrew pozorom, to też nie jest laska pierwsza klasa. W dodatku władcza i lubiąca w domu państwa Szewczenków trzymać władzę. Jeśli jakiś kibic Milanu, tęskni za Andrijem to niech pretensje i zazależenia śle do jego amerykańskiej partnerki. Przy okazji niech na końcu listu napiszę "pozdrowienia od Berlusconiego". Bo on, podobnie jak tifosi Rossonerich za Pazik, mówiąc delikatnie, zbytnio nie przepada.

16. Sophie Anderton

 

Mark Bosnich wielkim bramkarzem był, dopóki nie trafił do Manchester United. A tam się szybko okazało jaki z niego specjalista "pierwszej klasy". A Sophie...cóż. Na pewno wcześniej partnerki piłkarzy bije urodą o głową. Odwrotnie niż jej partner, który partnerów partnerek o głowę grą nie biję. Ale podobno nie można mieć wszystkiego.

15. Amanda Harrington

Amanda to musi być odważną kobietą. I kto wie czy 15. miejsca nie zawdzięcza właśnie odwadze. Bo być w związku z Joe Bartonem, to straszniejsze niż spędzić noc na Sawanie z głodnym lwem. Respekt, szacunek i w ogóle dla panny Amandy.

14. Adriana Sklenarikova

Chyba na razie najsmaczniejsze ciasteczko, ale...Karambeu naprawdę grał kiedyś w Premiership? Nawet nie wiedziałem. Pamięci zapewne niewielu mi zazdrości, ale już kobiety Christianowi wielu.

13. Vanessa Perroncel

Ciężko jest być w związku z Wayne`m Brigde`m. Bo żadnej dziewczynie związek z tym graczem nie gwarantuje obecności na pierwszych stronach gazet. Ale widać, że pannie Vanessie to nie przeszkadza. Tylko czemu na tym zdjęciu jest taka smutna?

12. Carly Zucker

Nie wiem czemu, ale jak patrzę na nią, to myślę o cukrze? Może ze względu na nazwisko? Nie wiem. A co do urody...ujdzie w tłoku, ale to chyba wszystko.

11. Louise Owen

Teoretycznie między nią a Carly nie ma żadnej różnicy, ale...jakoś Louisse mi się bardziej podoba.

10. Melanie Slade

Najmłodsza z tego grona, ale póki co...najładniejsza. Ciekawe czy też lubi fasolę? Bo jej chłopak zjada ją na śniadanie kilogramami.

9. Victoria Beckham

Oj Victoria nie ma ostatniego łatwego życia. Chce oczarować Amerykę, ale Ameryka wyraźnie jej nie trwi. Podobnie jak ludzie układający ranking najpiękniejszych WAGs. I co teraz będzie z Victorią?

8. Coleen McLoughlin

Jeżeli jesteście blisko Wayne`a to mówcie to cicho albo wcale nie mówcie. Ja jestem dość daleko (przynajmniej mam taką nadzieję) i na osobiste wyzwanie mogę sobie pozwolić. Coleen, no cóż...nie jesteś ładna.

7. Alex Curran

Nie wiem czemu, ale patrząc na to zdjęcie, nie mogę pozbyć się wrażenia, że Alex jest strasznie podobna do Paris Hilton. Brr...Wielu osobom mógłbym życzyć związku z Paris, ale nie Steven`owi, więc...jeśli ktoś ma podobny problem co ja, niech chodzi po pokoju i w kółko powtarza: Alex Curran NIE JEST podobna do Paris Hilton.

6. Sheree Murphy

Na niwie zawodowej Harry Kewell nie ma łatwego życia. Od dobrych kilku miesięcy nie miał piłki przy nodze, zaś przed MŚ Ronaldo powiedział, że...nie wie kim jest Harry Kewell. No, ale poza pracą też jest jeszcze życie. I to jakie? Z Sheree musi być cudowne!

5. Danielle Lloyd

Marcus Bent póki co musi pracować na nazwisko. Ale na fajną laskę nie musi. Już ją ma.

4. Charlotte Mears

Jermaine Defoe mówił kiedyś, że nie potrzebuje dziewczyny, bo jego jedyną miłością jest piłka. Kłamał! A Charlotte to niby nie miłość?! Czemu Defoe nie kłamał tak jesienią 2005, gdy Martin Jol spytał czy jest lepszy od Grzegorza Rasiaka? Zamiast nie, powiedział tak i...grał, a Rossi nie. Życie jest niesprawiedliwie.

3. Gemma Atkinson

Gemma na pozór jest bardzo sympatyczną i miłą osobą, ale tak naprawdę nie nawidzą jej wszystkie kobiety na świecie. Dlaczego? Bo jest dziewczyną Cristiano Ronaldo. I wszystko jasne!

2. Cheryl Cole

To jest dopiero babka na poziomie! Moim zdaniem, po Melanie, najładniejsza w rakingu. Co jak co, ale w tym wypadku Ashley Cole gust miał. Tylko czemu nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Cheryl występowała w najnowszym klipie Enrique Iglesiasa "Tired of Being Sorry"?

1. Abigail Clancy

Gdyby to ode mnie zależało, ranking wygrałaby Melanie Slade, zaś druga byłaby Cheryl Cole. Ale cóż, nie ja ten ranking robiłem. Abigail, partnerka Petera Croucha...hmm, fajna, ale...nic poza tym.

Fajny ranking co nie? Szkoda, tylko, że taki krótki. A może wkrótce doczekamy się polskich WAGs? To byłby dopiero coś.

Ten cholerny pierwszy krok

Początek, to podobno, w dawnym prawie polskim okoliczność wyłączająca lub ograniczająca publiczną odpowiedzialność karną sprawcy. Uff, mam nadzieję, że nie tylko ja tego nie kumam, gorzej, jeżeli tylko ja...Wiem, wstęp taki sobie, do dupy, jakby powiedział ktoś kto chciałby być szczególnie złośliwy. Ale looz, nie gniewam się.

Ale wstępów pisać nie umiem i nic na to nie poradzę, że jest jak jest. Na szczęście znalazły się osoby, które potrafiły pocieszyć takich jak. "Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest..."- śpiewała śp. Anna Jantar. Mam nadzieję, że śpiewała bo taka jest prawda...Gorzej jak nie.

W każdym razie blog zprawejmanki.blox.pl powienien być super fajny i w ogóle. Dla ludzi, którzy w futbolu widzą nie tylko mecze, ale również ich otoczkę, kulisy, często śmieszne, często bulwersujące, obrzydzające czy zniesmaczające (nie wiem czy jest w ogóle takie słowo, ale mi się tam podoba). Dla ludzi, którzy chcą poczytać relację z meczów, fachowych (jak to fajnie brzmi) analiz z poszczególnych spotkań...sorry, ale widocznie pomyliliście adres. Zprawejmanki.blox.pl to nieco inne spojrzenie na futbol.

Archiwum